Hledat

Oznámení

Máme otevřeno Pro nejaktuálnější informace sledujte facebookové stránky restaurace. Objednávková doba bude od 9:30, rozvozová pak od 11:00 do 19:30 hod / Objednávkové telefonní číslo: 702 215 965 / Platba je možná pouze hotově, nebo platební kartou při předání, nikoliv stravenkami. Jídlo předáme u prvních dveří na udané adrese. Obal a rozvoz je při objednávce dvou jídel zdarma. Platí do vyprodání zásob, případně změny nařízení o pohybu osob.

Oznámení

Obnovili jsme rozvoz jídla, otevřeli výdejní okénko v restauraci na Latránu, vaříme, smažíme a jezdíme! Zavolejte, napište a udělejte si radost! Jsme tu od toho! Rádi vás překvapíme, co všechno si u nás můžete dát! 🙂 Těšíme se až se uvidíme! 

Nejaktuálnější informace se dozvíte na našem Facebookovém profilu!

Co se u nás právě děje a co dnes nabízíme?

5 Recenze pro Papa’s Living Restaurant

Petra Perzlová

4 Recenze

Gastronomie vyšší level

5/ 5

Výborné jídlo, ale zároveň i vždy milá a vstřícná obsluha ….proste skvělý kolektiv lidí se snahou být nejlepší a to se daří 👍🏻

pavelpodruh48

3 Recenze

Papas je jistota

5/ 5

Papas je v Krumlově jenom jeden a to už dlouhá léta. V zimě útulno uvnitř se skvělým vínem, v létě nádhera na zahrádce…taky se skvělým vínem 🙂 Jídlo je špičkové, obsluha vždycky milá a fajn. Je to radost, co já jsem se tam už naseděl. Tak příště, kdo nebyl, doporučuji všema deseti.

Adam Glowacz

4 Recenze

Tady jsem doma

5/ 5

Prostě doma. Už léta je to místo, kde se scházím s přáteli, chodím na víno s bráchou a na večeře s mou ženou. Skvělá parta profíků a přátel se o nás vždy profesionálně a srdečně stará. Super jídla a fantastický vína. Pro mě srdcovka 😊🔝👍🏼

Eva Syrová

3 Recenze

Zážitek

5/ 5

Tuhle restauraci miluju už několik let, protože nejen, že mají nejlepší jídlo a pití, ale hlavně kdykoliv tam člověk přijde, tak se všichni usmívají a nic není problém. A to platí i teď, kdy si toho člověk ještě dvojnásob váží. Přivezou jídlo a usmívají se očima. Děkuju za to!

Ohodnoťte nás a napište recenzi

Vaše hodnocení pro tenhle podnik

angry
crying
sleeping
smily
cool
Vybrat

Vaše recenze by měla obsahovat alespoň 140 znaků :)

Ukázat další dny
  • Pondělí11:00 - 22:00
  • Úterý11:00 - 22:00
  • Středa11:00 - 22:00
  • Čtvrtek11:00 - 22:00
  • Pátek11:00 - 22:00
  • Sobota11:00 - 22:00
  • Neděle11:00 - 22:00

Získat toho místo

Souhlasíte a přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů odesláním této informace?.