Hledat

Pracuji s technikou Energy Streaming, která propojuje vědomí s podvědomím, umožňuje tak zpracovat naše nejhlubší omezení a také směrovat podvědomí pozitivním směrem. Dosahujeme tak trvalých a efektivních změn.

Společně rozklíčujeme vaše “bludné kruhy,” které vás ještě drží zpátky a brání vám vykročit vpřed, udělat zásadní změny nebo dosahovat toho, co v životě chcete.
Zjistěte více na nezávazné konzultaci zdarma, těším se na vás.

Pracuji také on-line, můžete využít i e-book s relaxací Sebevědomí. Pokud na sobě chcete pracovat, chcete si lépe poradit se stresem, naučit se lépe pracovat se svou psychikou, neváhejte se ozvat, ráda pomohu.

E-book najdete zde:http://energystreaming.cz/sebevedomi-e-book-s-relaxaci/

Napište si o ukázku zdarma!

1 Recenze pro Olga Šestáková

kstrelcova82

1 Recenze

Supr

5/ 5

Už dlouho jsem se nedostala k nějakému osobnímu rozvoji. Jakože se rozvíjím teda vlastně pořád, ale nečtu si o tom :-). Tohle jsem sice nepořídila sobě, ale jako dárek osobě, která čelí další změně zaměstnání, ale přiznávám se, přečetla jsem si ten e-book taky. Protože Olgu znám a vím, že k “ulítlosti” má rozhodně daleko. Přečetla jsem a vše jedním dechem, skvěle napsané. “Domácí kino” hodlám rozhodně provozovat, a objevila jsem opět zákoutíčka duše, kterým jarní provětrání jen prospělo. A co se mi líbilo nejvíc, jsou příklady z Olžina života. Příliš pozitivní recenze? Dobře, tak jo, mohli byste mít hezčí fakturu a platbu přes QR kód 😉 Olga Šestáková. http://energystreaming.cz/sebevedomi-e-book-s-relaxaci/

Ohodnoťte nás a napište recenzi

Vaše hodnocení pro tenhle podnik

angry
crying
sleeping
smily
cool
Vybrat

Vaše recenze by měla obsahovat alespoň 140 znaků :)