Hledat

Jsou nejmenší, ale záleží na nich nejvíc: naše děti. Každá maminka pro ně chce to nejlepší. Vezměte své dítko mezi ostatní, nechte je hrát si a přitom objevovat svět. Letohrátky s batolátky jsou pečlivě připraveným kurzem, který využívá osvědčené metody a techniky pro výuku.

Kurz má 10 lekcí a probíhá v budově českokrumlovského kina Luna. Jedna lekce trvá 50 minut. Během ní bude děti provázet maňásek – lišák Filípek. Společně zažijí různá dobrodružství. Postupně budou zábavnou formou poznávat nejen nové věci, ale získají i nové kamarády.

Každý si zvolí své vlastní tempo. Nikdo se nemusí bát, že zůstane pozadu. Děti při objevování zapojí pohyb, hrubou i jemnou motoriku, časovou a prostorovou orientaci, zrak, vizuální paměť, sluch, pozornost, chuť i čich a dojde i na hudební a výtvarný projev.

Velikost skupin: 5-7 dětí. Úrovně: 15-24 měsíců a 25-36 měsíců.

V učebně pořádáme také hudební lekce pro nejmenší děti 1-4 roky – kurz Malí muzikanti (12 lekcí).

Aktuálně jsou naše kurzy pozastavené, jakmile se situace uklidní a bude možné učebnu otevřít, naskočíme znovu do lišáckého dobrodružství. Moc se na vás těšíme! Sledujte náš web a facebook, o začátku kurzů Vás budeme rádi informovat!

5 Recenze pro Letohrátky s batolátky

kesutka37

1 Recenze

Palec nahoru!

5/ 5

S lektorkou Letohrátek a lišáčkem Filípkem jsme se setkávali po celý jeden školní rok a každou lekci jsme si pěkně užili. Možná i proto, že na tak pestré aktivity doma nezbývalo moc času a energie. Hodiny byly zdrojem mnoha zajímavých námětů, byly pečlivě připravené a logicky poskládané. Někdy jsem sice měla pocit, že dění ve skupince syna trochu míjí (malé děti mají s udržením pozornosti přece jen trochu problém), ale opak byl pravdou. Často mě překvapilo, co všechno si z lekcí pamatuje. Rádi na Letohrátky i po několika letech vzpomínáme a jsme rádi, že jim autorka dala vzniknout právě v Českém Krumlově.

ondrejdvoracek15

1 Recenze

Malý muzikanti

5/ 5

Chodili jsme se synem na dva kurzy malych muzikantu. Syn byl nadseny, vzdy se moc tesil. Jeste ted, si kolikrat vzpomene a pta se, jestli pujdem za tetou a detickama na muzikanty 😊

J.Kubandova7

1 Recenze

Letohratky nás baví!

5/ 5

Kurz navstevujěme od Madlencinych 15 měsíců,v červenci už ji budou 3 roky a stále ji Letohratky moc baví. Děti se učí pracovat se svými vrstevníky, pod vedením lektorky,rozvíjí všechny smysly (včetně chutě při dobre svacince). Je rozvíjena jemná motorika,nechybí ani pohyb. Děti rozvíjí svou slovní zásobu. Rodiče získávají inspiraci -jaké pomůcky dětem domu pořídit,jak je doma zabavit.

jenickova.lucie5

2 Recenze

Vzpomínáme na Letohrátky 😘

5/ 5

Navštěvovali jsme se starší dcerou Kristýnkou Letohratkátky od jejich 18 měsíců, po absolvování prvního podzimního kurzu nás to strašně nadchlo a pokračovali jsme v dalších… Dcerce vyhovovala hlavně menší skupinka dětí, získávala pomalu sebevědomí a postupně i trpělivost, teď jsou jí už 4 roky a stále ráda na lišáčka Filípka a tety vzpomíná a pouští si občas doma jejich CD, teď sledujeme hodně FB s novými nápady na doma. No a já se taky těším až začneme chodit na Letohrátky i s mladší dcerkou Adelkou.

terezahamackova93

1 Recenze

Skvělá zábava pro děti i maminky🙂

5/ 5

Na letohrátky chodíme moc rádi, děti se tam naučí spousty věcí. Potkávají se s jinými dětmi učí se trpělivosti a spoustě novým dovednostem.

Ohodnoťte nás a napište recenzi

Vaše hodnocení pro tenhle podnik

angry
crying
sleeping
smily
cool
Vybrat

Vaše recenze by měla obsahovat alespoň 140 znaků :)