Hledat

Výuka zpěvu, hry na klávesy a klavír pro malé děti, ale i “dospěláky”… teď probíhá přes videohovor na WhatsApp nebo Skype..

Dále nabízíme lekce zpěvu a tvoření pro nejmenší děti od 4let formou předtočených videí na YouTube.

4 Recenze pro Klávesová&klavírní třída Petra Biebl

klipsna145

1 Recenze

Moje hraní

5/ 5

♥️chodím k Petře od října na klávesy, splnění mého životního snu.Velka spokojenost,Petra je úplně skvělá učitelka i žena,moc doporučuji každému v každém věku.

cyril.bohdal98

1 Recenze

Klavír a zpěv nás baví

5/ 5

Paní učitelka Petra nás dokonce oslovila sama, když viděla, jak Kryštůfek zpívá, zda by nechtěl zkusit hrát i na klavír a zpívat. Ve třech letech tedy začal navštěvovat její hodiny. Klavír i zpívání ho hned nadchlo a na paní učitelku i na nové písničky se těší. Poctivě rád trénuje, aby paní učitelce i nám udělal radost. Na hodinách je vždy přivítán úsměvem a celou dobu si užívá zábavnou výuku. Když není možnost hodiny navštívit, tak paní učitelka se s ním spojí online a snaží se v rozvoji malého muzikanta nezameškat a pokračovat dál.

jakubcece35

1 Recenze

Škola hrou

5/ 5

Dcery navštěvují klavírní třídu Petry Bieblové už přes rok. Obě se učí na klávesy a jedna chodí i na zpívání/tvoření. Paní učitelku mají moc rády. Je velmi ochotná, kreativní, milá a obětavá. Děti má moc ráda a děti jí. Věnuje se vymýšlením i táborům o prázdninách.Velkou výhodou je, že učí děti na klávesy už od tří let, což ZUŠ nenabízí. Založila i dětskou kapelu 🙂

jenickova.lucie5

2 Recenze

Zpívání pro radost

5/ 5

Dcera dochází od 3let na kroužek zpívání. Její začátky byly bojácné, moc jí ale vyhovovuje menší skupinka dětí a hlavně milý a přátelský přístup paní učitelky kterou doslova miluje a stále o ní mluví 😄. Já také odceňuji individuální přístup k dítěti a už se moc těšíme na další setkání.

Ohodnoťte nás a napište recenzi

Vaše hodnocení pro tenhle podnik

angry
crying
sleeping
smily
cool
Vybrat

Vaše recenze by měla obsahovat alespoň 140 znaků :)

building Vlastníte nebo pracujete zde? Získejte místo! Získejte místo!

Získat toho místo

Souhlasíte a přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů odesláním této informace?.