Hledat
Můj příběh je podobný jako spousty dalších maminek  – začala jsem šít pro své dvě děti – Julinku a Vincenta. Střihově jednoduché a základní oblečení jako čepice, legíny, šaty… Místo složitých střihů mě zajímají a inspirují hlavně látky, které v běžných konfekcích nenajdete. Látky kupuji i v zahraničních obchodech, mému srdci jsou blízké motivy navrhované ve skandinávských zemích.
 
Ráda šiju z biobavlny pro její skvělé vlastnosti a etické podmínky výroby. Biobavlna je příjemná na kůži, je jemná, lépe prodyšná, vhodná i pro alergiky, látka je také více odolná a vydrží nesepraná opravdu dlouho. Její pěstování a výroba probíhá za Fair Trade podmínek, bez používání jakýchkoli chemikálií a šetrná k půdě.
 
Šiji také z “obyčejných” látek, všechny jsou ale certifikované a vyrobené v Evropě. Dávám si vždy záležet na originálních dětských designech.
 
Jelikož nerada hromadím, šiju především na konkrétní objednávku – tedy v rámci střihů, které používám. Na mé FB stránce http://www.facebook.com/julcaavincek najdete album s aktuálním výběrem látek, velikosti jsem většinou schopná pokrýt od 62 do 134… ale vše je o domluvě! 😉 Předávka možná v Krumlově, mimo Krumlov zasílám v papírové obálce za 55Kč.

Ohodnoťte nás a napište recenzi

Vaše hodnocení pro tenhle podnik

angry
crying
sleeping
smily
cool
Vybrat

Vaše recenze by měla obsahovat alespoň 140 znaků :)

Získat toho místo

Souhlasíte a přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů odesláním této informace?.