Hledat

Jsme jazyková škola v Českém Krumlově s dlouholetou tradicí a mnoha spokojenými studenty.

V současné době jedeme v režimu online, což je kombinace samostudia ve virtuálních třídách a videohovorů s lektory.

Současně beží dobrovolnický projekt Doučko Jazykovka Krumlov, který poskytuje doučování všech školních předmětů online ZDARMA.

11 Recenze pro Jazykovka Krumlov – Soňa Dobiášová

kamila.figallova45

1 Recenze

TOP!

5/ 5

Do jazykovky k Soně jsem začala chodit minulý rok. Začínala jsem jako začátečník se španělštinou, pak jsem si ještě přidala angličtinu. Styl výuky je neotřelý, zábavný, výjimečný a velmi účinný. Soňa je živel s velkým srdcem, perfektními znalostmi a obrovským nadšením se podělit s ostatními. V současné chvíli frčíme online a přesto nic neztrácí na tempu. Nemohu jinak než doporučit.

dassme54

1 Recenze

Máte můj obdiv

5/ 5

Dobrý den,chtěla bych pozdravit Soňu a její úžasný team .Jak je jasné z mého nadpisu máte můj obdiv . Byli jste první kteří tak rychle reagovali, ulehčili práci dětem a také rodičům. Je to neuvěřitelné a dokazuje to i sílu skvělých lidí v našem krásném městě. Syn navštěvuje hodiny angličtiny online a je velmi spokojen. Patří vám moc poděkovat a popřát hodně zdraví. Dáša Smetanová

charvatova.milli73

1 Recenze

Nadšená studentka

5/ 5

Jazykovku Krumlov Soni Dobiášové mohu jen a jen doporučit. Sama jsem studentkou angličtiny už asi čtvrtým rokem. Máme svoji “třídičku” se spolužačkami a užíváme si každou hodinu. Přechod na online výuku nás potěšil a jsme nadšené, že můžeme s angličtinou pokračovat i v době karantény. Taktéž aktivita Doučka pro děti ZŠ je úžasná a za to vše Soně a týmu děkujeme.

Laďka Šmejkalová

1 Recenze

Soňa ví, jak s námi zatočit 💪

5/ 5

Už ani nevím kolikátý rok chodím jako věčný, ale hlavně vděčný student k Soně na angličtinu. Její styl výuky není totiž klasická nalejvárna, ale pokaždé dobře promyšlená a do poslední minuty využitá hodina. Že je její variabilita, organizační schopnost a invence nekonečná, se ukázalo právě teď, v čase karantény. I když každá na svém domácím gauči, jsme si možná blíž, než jsme si kdy za učebním stolem bývaly…

petrakad73

1 Recenze

Vždy s úsměvem a nadšením

5/ 5

Výuka angličtiny se Soňou je jako balzam na duši. Většinou přicházím na hodiny unavená a vyšťavená z práce, ale Soňa mne dokáže vyburcovat k aktivitě, co se jen tak nevidí ( i můj šéf by koukal 🙈). Takže hodina strašně rychle uteče, ve výborné náladě a s nadšením nás všech. Takto ”nakažlivě” působí nejen na dospělé, ale samozřejmě i na děti, které neremcají, že mají vzdělávací kroužek, ale dokonce se i těší. Takže co víc si přát? Jen víc takto oprimisticky naložených pedagogů, kteří umí zaujmout a strhnout svým elánem k aktivitě i ostatní! Moc diiky a vím, že to není se mnou vždy snadné 🙈

vhadravova100

1 Recenze

Spokojený student

5/ 5

Syn navštěvuje kurz angličtiny se Soňou jiz druhým rokem. Chválí si praktické prvky interaktivni výuky, způsob domácí přípravy. Stále se zlepšuje a rozvíjí svoje schopnosti, v cizině se určitě neztratí. A super je i online výuka, zejména nyní.

sobolovatyna71

1 Recenze

Výuka v Jazykovce

5/ 5

Když jsem přišla za Soňou s tím, že si nevím rady se svojí angličtinou, vyslechla mě, popovídala si se mnou a pak jsme spolu vybraly kurz přesně podle mých požadavků a potřeb. Díky ní šlechtím svoje znalosti s rodilým mluvčím, který na mě má dost času a podobný smysl pro humor. A protože mám spoustu zkušeností s doučováním a pracuji jako asistentka ve škole, bylo pro mě samozřejmostí nabídnout Jazykovce služby pro doučování.. Jsem spokojeným klientem a radostným doučujícím.

sulamitrahu14

1 Recenze

Žádná stará nudná škola :-)

5/ 5

Moderní způsob výuky+ zábava+ profesionalita+ vstřícné vztahy+ rozvoj+ motivace+ dobré nápady+ dlouholeté zkušenosti+ přehled = to vše a mnohem víc nacházím v kurzu angličtiny v Jazykovce. A co mě hodně baví, nabíjí a inspiruje, je i to, že se v téhle škole učí a rozvíjí i samotní učitelé a ne jen my, žáci;-). A přechod na on-line výuku je super! Každý týden se těším na společný chat se Soňou a s mojema spolužačkama.

jana.kudlackova1634

1 Recenze

Musí každý navštívit

5/ 5

Pokuď jsem pošlete svoje děti a nebo už rovnou sami sebe, nebudete litovat. Některé rady, co se řeknou při lekcích, se dají využít, například v jiných předmětech na školách a nebo i v každodenním životě.

misa.kordikova10

1 Recenze

Lekce Angličtiny – začátečník

5/ 5

Po dlouhém váhání jsem se rozhodla naučit se Anglicky … rozumět, domluvit se třeba na dovolené, prostě nebýt úplně mimo když někde zaslechnu angličtinu nebo dokázat odpovědět / poradit zahraničním zákazníkům v práci. Měla jsem dobré recenze na Jazykovku a tak jsem začala na podzim navštěvovat kurz … musím říct,že mě mile překvapilo jak moc mě kurz baví, těším se na hodinu a ikdyž teď nejde potkat se osobně, stále pracujeme a studujeme on-line. Výuka přešla plynule na online bez zbytečného odkládání …Soňa a její kolegové bleskurychle zareagovali na aktuální situaci, abychom neztratili s angličtinou kontakt. Jsem moc ráda,že jsem si vybrala právě Jazykovku a poznala tam i naší bývalou lektorku Štěpánku C.

pracedoma.valkova87

1 Recenze

Domací výuka v době karantény.

5/ 5

Děkuji velmi paní Soně. Od počátku brala Můj zájem o doučování dcery Andělky velmi vážně. Během pár desítek minut nám přidělila slečnu Amálii. Je to úžasná studentka gymnázia, je v maturitním ročníku. Ihned se napojila na dceru pres whatsapp. Nyní se vzdy dohodnou jaký předmět se budou následující den učit. Domluví se na přesnou hodinu. Po výuce mě jako mamince dává slečna Amalka zpětnou vazbu. Jsem maminka celkem 3 dětí a tato pomoc s výukou je pro mě moc velkou pomocí. Děkuji za váš úžasný tým.

Ohodnoťte nás a napište recenzi

Vaše hodnocení pro tenhle podnik

angry
crying
sleeping
smily
cool
Vybrat

Vaše recenze by měla obsahovat alespoň 140 znaků :)

  • todayTime08:00 - 20:00
Ukázat další dny
  • PondělíNonstop
  • Úterý08:00 - 20:00
  • Středa08:00 - 20:00
  • Čtvrtek08:00 - 20:00
  • Pátek08:00 - 20:00
  • Sobota08:00 - 20:00
  • Neděle08:00 - 20:00