Hledat

Jsem mladý hrnčíř

Své tvorbě věnuji již několik let, jak v praktické, tak teoretické části. Záleží mi na kvalitním řemeslném zpracování, které ve své tvorbě prosazuji.

Vytvářím jedinečné, keramické užitné nádoby a originální keramické objekty. Rád experimentuji s keramikou a jejími charakteristickými vlastnostmi, tak s jinými materiály. Baví mne jejich smysluplná kombinace.

Nabízím autorské výrobky z keramiky, které tvořím v malém hrnčířské ateliéru v Klášterech Český Krumlov. Už samotné umístění mojí dílničky mi přináší náladu pro tvorbu.
Navrhuji a vytvářím vše, tak aby byla možnost použít v běžném životě jako je  mytí v myčce, ohřívaní v troubě nebo mikrovlnné troubě. Vytvářím produkty pro běžné klienty ale i pro restaurace a hotely na které mohu vytvořit logo daného podniku nebo iniciály.

1 Recenze pro Hrnčířská dílna

luciellabara41

1 Recenze

Skvělá příležitost něco se dozvědět a naučit, se

5/ 5

Jestli si chcete vyzkoušet točení na hrnčířském kruhu a dozvédět se něco o hrnčířském řemeslne, zajděte si za Martinem. Ač tak mladý, bere svoje řemeslo tak vážně a odpovědně, jako málokdo. Poví vám o hlíně a glazurách tolik, jako málo kdo a dokáže s vámi vytočit nádoby, které vám z kruhu neuletí. V jeho dílně kromě workshopu můžete koupit také jeho originální keramiku. Krásné nádobí na míru si od něj můžete nechat vyrobit i na zakázku. A ještě si užijete spoustu legrace.

Ohodnoťte nás a napište recenzi

Vaše hodnocení pro tenhle podnik

angry
crying
sleeping
smily
cool
Vybrat

Vaše recenze by měla obsahovat alespoň 140 znaků :)