Hledat
Jsem maminka dvou holčiček, pro které se snažím hledat to nejlepší na jejich nožky a kvalitně je obléci na ven. Tím vznikla i myšlenka vytvořit obchod spolu s e-shopem a usnadnit tak oblékání i obouvání dalším maminkám. Na obchodě najdete věci, které máme sami vyzkoušené a prověřené.
 
V oblasti bot se zaměřujeme na podporu zdravého vývoje nožiček a zachování přirozené funkčnosti nohy (barefoot filosofie). Všechny výrobky jsou vybrány tak, aby vyhovovaly nožce majitele. Pro udržení botek ve funkčním a kvalitním stavu je správná impregnace na boty. Doporučíme tu nejlepší cestu. Důležité jsou i vhodné vložky do bot, tkaničky, brzdičky, kterými lze boty ještě vylepšit.
 
Abychom zpříjemnili dětem pobyt venku, nabízíme softshellové oblečení, spodní funkční prádlo, funkční ponožky, mikiny, čepice, rukavice atd. Najdete u nás i oblečení do školek a škol. Převážně podporujeme ověřené české výrobce – Unuo, Fantom, Little Angel, Little Things – Věcičky, Pidilidi, Drexiss.
 
Nově u nás najdete i věci na túry a cesty – batohy, lahve a termosky na pití, krabičky na sváču. Samozřejmě nesmí chybět průvodci, mapy a turistické deníky.
 
Vše je podtrhnuto myšlenkou výrobků udržitelných a šetrných k přírodě. Šetrné obaly a také non-toxic drogerie a kosmetika.

POKUD SE K NÁM BUDETE CHTÍT PŘIJÍT PODÍVAT A NEVYHOVUJE JE VÁM OTEVÍRACÁ DOBA, NABÍZÍME MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE. Stačí zavolat a domluvit si datum a čas.

Těšíme se na vás

2 Recenze pro Hravé nožky

ana.nyvltova64

1 Recenze

Kvalita zboží a příjemné nakupování

5/ 5

Jsme v Krumlově nově a když jsem začala shánět na poslední chvíle bačkůrky pro syna do školky, tak jsem objevila že Hravé nožky je kousek od nás. Paní majitelka umí profesionálně poradit, zákaznický servis zde je na jedničku s *! Kromě barefoot botiček jsme tu koupili i komplet oblečení na podzim. Obchudek je super místečko pro klidné nakupování s dětmi, jsou tu i hračky, stoleček a židličky, knížky. Takže když přivedete sourozence nebudou se tu nudit 🙂 Za nás velká spokojenost a vřele doporučujeme všem!

j.daniely74

1 Recenze

Spokojenost

5/ 5

Na Báru ( majitelka obchodu)jsem dostala doporučení od rehabilitační pracovnice, kam jsme chodily s dcerkou pro vadu chůze. Byla jsem nadšená, že jsme našly kvalitní botičky a dokonalý servis, který Bára poskytuje. Nejvíce mám radost z toho, že boty dceři sedí a pokaždé co máme větší nožku se mohu na Báru obrátit, vše naměří a botky objedná. Nejenom obuví se tento obchůdek zabývá, nakupuji zde produkty vysoké kvality, kosmetiku, láhve, termosky ale i softshellové oblečení. Největší přidanou hodnotou všeho je, že máme s dcerou další parťáky na výlety a troufám si říct i přátelé.

Ohodnoťte nás a napište recenzi

Vaše hodnocení pro tenhle podnik

angry
crying
sleeping
smily
cool
Vybrat

Vaše recenze by měla obsahovat alespoň 140 znaků :)

Ukázat další dny
  • Pondělí09:00 - 17:00
  • Úterý09:00 - 14:30
  • Středa09:00 - 17:00
  • Pátek09:00 - 17:00
  • Sobota09:00 - 12:00
building Vlastníte nebo pracujete zde? Získejte místo! Získejte místo!

Získat toho místo

Souhlasíte a přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů odesláním této informace?.