Hledat

Špičkoví lektoři a vzdělávací program na míru.

Totální časová svoboda. Učte se s námi. Vyberte si z individuální, skupinové nebo online výuky.

Kurzy pro dospělé i pro děti. Denní i večerní nabídka kurzů. Možnost individuální výuky.

Momentálně můžete využít online výuku. 

CORONA KARANTENA

Jsme připraveni jakýmkoli způsobem podporovat domácí školáky – pomáháme s domácími úkoly, vysvětlujeme gramatiku, procvičujeme konverzační dovednosti a nejen pro naše studenty, ale pro kohokoli, kdo potřebuje pomoc s angličtinou.
Hovory jsou k dispozici kdykoli během dne, pošlete mi zprávu, abychom se na vás mohli připravit. K dispozici jsou 30minutová, 45minutová a 60minutová volání
Kontakty:

Messenger: Anglicka Jazykovka
Skype: English Online live:17f853d53b73cb3a
Whatsapp: +420776606787

18 Recenze pro Anglická Jazykovka

d.iavorska5

1 Recenze

Doporučuji

5/ 5

S jazykovkou jsme spokojená. Eliška je šikovná učitelka 🙂 Vždycky zeptá se co se mi libí, co zajímá a podle toho připravuje naše hodiny. Určitě doporučuji!

lenkaruschakova28

1 Recenze

Doporučuji všem

5/ 5

Za mě velká spokojenost s výukou i přístupem lektorek. Cením si kombinace pracovního a přátelského přístupu Aničky a Elišky. Hodiny jsou věcně a zároveň zábavné. Děkuji a upřímně doporučuji 👍🏻

vopatova.libuse53

1 Recenze

S Eliškou jde všechno líp:-)

5/ 5

S Anglickou jazykovkou jsme moc spokojeni. Syn má za lektorku Elišku a klape jim to skvěle. Moc nám pomáhá v tomto období bez školy. Je to prostě super! Všem vřele doporučuji. Jsou skvělí!

janinavitkova36

1 Recenze

Angličtina běží i v době karantény

5/ 5

Dekuji naší lektorce Aničce za velkou dávku energie, kterou věnuje tomu, aby do mé hlavy dostala anglictinu. 🤓👍Vtipná, naučná videa, výuka on-line….😉paráda a děkuji

rihova.denca92

1 Recenze

Angličtina jinak :-)

5/ 5

Výuka angličtiny v této jazykové škole je velice přínosná a to hlavně přístupem Aničky 🙂 Je to pozitivní člověk, takové sluníčko, které vždy zlepší náladu a angličtina se učí sama 🙂 Načerpala jsem spoustu zkušeností a znalostí DOPORUČUJI!!! 🙂

eva.mlezivova69

1 Recenze

Ajina bez stresu🌞🌞🌞

5/ 5

🌞Tuto jazykovku doprucuji vsem…. skola hrou, bez stresu, s cajickem a predevsim s pohodovou lektorkou🌞

ktis5083

1 Recenze

Angličtina hrou

5/ 5

Anička je úžasný člověk a skvělá učitelka. Já osobně doučování doporučuji všem, co se chtějí anglicky naučit. Je tam zábava a plno vědomostí a zkušeností.

urbanova.kat80

1 Recenze

Doporučuji všemi deseti 😊

5/ 5

Aničku znám osobně. Je to skvělý člověk a úžasná lektorka. Chodila jsem do její jazykovky taky, ale musela jsem se odstěhovat pryč, což mě mrzí, protože bych moc ráda chodila dál. Měla jsem angličtinu čtyři roky ve škole. A můžu říct, že půl roku u Aničky mi dal mnohem víc. Pokud se chcete učit anglicky tak jednoznačně u Aničky a jejich stejně skvělých lektorů. Ve škole mě angličtina nebavila, ale jazykovka Aničky je super a se systémem školy se to nedá absolutně srovnat. Ukázala mi, že angličtina se naučit dá.

alicecb31

1 Recenze

Jen tak dál, díky za Vás.

5/ 5

Super výuka. Syn chodí k Elišce. Ve škole věčné stížnosti, že je nesoustředěný, nevnímá. U Elišky dává i dvě výukové hodiny bez přestávky a není problém. Zvedá se mu sebevědomí v používání angličtiny. Baví ho na angličtinu jezdit a těší se. Krásná spolupráce je i s Aničkou, co školu vede. Obdivuhodně optimistická a stále dobře naladěná. Super, jen tak dál. Moc velké díky.

tumova74

1 Recenze

Nezapomenutelné setkávání s učitelkou Aničkou

5/ 5

Příjemné prostředí, výborný čaj a kávička 🙂 Když se otevřou dveře do učebny AJ, hnedka na vás září krásný úsměv Aničky a přeskočí příval energie. Angličtina mne velmi baví, protože je i formou zábavy s obrázky a pomůckami. To pro mne, začátečníka, je velmi inspirující a vždy se moje hlava rozpohybuje a paměť probudí. Syn je také velmi spokojený s rodilým mluvčím z Anglie … moc mu to pomáhá v posunech, zdokonalení a procvičení této angličtiny. 🙂 Opravdu velice doporučuji, její styl výuky se mi líbí a jsem moc spokojená a vždy odcházím šťastná. 🙂 Míša

janapavelcova78

1 Recenze

Na první setkání s Aničkou nikdy nezapomenete

5/ 5

Příval energie, dobré nálady a chuti vás něco naučit ať je vám šest nebo šedesát (můj případ) a příjemné prostředí k tomu. To už je dost důvodů překonat lenost a potrápit mozkové závity. jako bonus rodilý mluvčí Shaun, který mě asi opravdu rozmluví:-) Doporučuji všema deseti.

pazderka13

1 Recenze

English

5/ 5

Tato paní učitelka se každému důsledně věnuje a vše trpělivě vysvětlí. Kéž bych byl tak dobrý student jako je ona učitelka.

Katkaa41

2 Recenze

Perfektní přístup

5/ 5

Super učitelé, naučí Anglicky snad úplně každého, kdo má jen trochu zájem. Anička je moc milá a vytváří tím příjemné prostředí pro výuku. Těším se, až se opět sejdeme na další lekci.

strophana67

1 Recenze

Vše TOP

5/ 5

Výuka je skvělá a to hlavně díky paní učitelce Aničce❤️Vše dokonale vysvětlí, poradí, pomůže. Díky ní jsem odmaturovala z angličtiny. Doporučuji😊

b.r.u.h.o.n14

1 Recenze

Je to super! Doporučuji. ♥️

5/ 5

Ztrácíte se v angličtině,chcete se naučit anglicky nebo vaší angličtinu vylepšit? Žádné těžké teorie, žádné těžké biflování, vše je vysvětleno na příkladu a také se dozvíte spoustu metonymických pomůcek, se kterými se pro Vás angličtina stane hračkou a možná i zábavou. (S Aničkou určitě) Tak neváhejte a přihlaste se na kurz. Anička je báječná a její styl výuky též! Ať už se jedná o hodinu v útulné a moderní “třídě”s téměř rodinnou atmosférou nebo on-line pomocí Skypu. Naučíte se a i zasmějete a rozhodně se nebudete nudit. Tak neváhejte! Nebudete litovat.

Ohodnoťte nás a napište recenzi

Vaše hodnocení pro tenhle podnik

angry
crying
sleeping
smily
cool
Vybrat

Vaše recenze by měla obsahovat alespoň 140 znaků :)